Autorka Hana P.

Hana P. Jméno: Hana P.
E-mail: hany.83@seznam.cz   (zaslat zprávu)
Telefon: 733153319
Okres: Jihomoravský kraj - Brno-město

Milé budoucí maminky, těhulky,

vítám Vás ve svém obchůdku s novými originálními mexickými bolami, neboli rolničkami pro těhotné ženy.

Jsem máma tří malých dětí, dobře vím, jak je těhotenství pro ženu náročné avšak krásné období těšení se na příchod nového života, Vaší velké životní lásky – děťátka…

Přicházím zde s originálními těhotenskými šperky – Mexické boly z mé dílny, které mají své magické kouzlo jedinečnosti :-)


Co vlastně je Mexická bola???

Slyšeli jste pojem mexická Bola a nevíte, co to je? Nebo jste snad viděli těhotnou ženu s přívěškem na dlouhé šňůrce a zaujalo vás, co je to za módu nosit šperky až na břiše? Pak vězte, že to není žádný nový výmysl nebo rozmar. Mexická Bola je tradiční hudební přívěsek pro těhotné ženy, které nosí národy v Mexiku, na Bali nebo v Indii již dlouhé generace. Má totiž uklidňující vliv na miminko v bříšku i následně po porodu. Díky svému půvabu i účinkům si tento krásný šperk získává čím dál větší oblibu mezi těhotnými ženami napříč všemi kontinenty.

Já sama jsem se o mexické bole dozvěděla až v průběhu svého třetího těhotenství od své kamarádky Duly, která mi ji doporučila, jako hudební věcičku, která má na miminko v bříšku pozitivní vliv. Je škoda, že u nás mnoho budoucích maminek tento vkusný a zároveň účelný doplněk těhotenského bříška nezná :-) Z mé osobní zkušenosti zvuk boly přiměl mou malou princeznu se správně přetočit, když beruška stávkovala a byla hlavičkou opačně :-) Ale mohla to být také náhoda, kdo ví?? :-)

Více o Mexické bole:
Mexická Bola je originální hudební šperk nejen pro nastávající maminky. Magické a příjemné zvuky boly uklidňují miminko během celého těhotenství. Neobyčejné zvonění boly vzniká pohybem nebo chůzí ženy. Mé mexické boly jsou zavěšené na dlouhé černé saténové elegantní šňůrce, každá těhulka si může dle velikosti rostoucího bříška upravit délku a rolničku zavěsit právě do také úrovně, jakou zrovna potřebujete.

Bola je složena z kovové klícky (různých tvarů) do které je vložena barevná kulička. Uvnitř každé barevné kuličky je minixylofon vydávající při pohybu tiché a příjemné zvuky. Miminko je schopné tyto zvuky vnímat již od 20. týdne těhotenství.

Po narození nic nekončí, bola bude i nadále jemným zvoněním Vaše miminko uklidňovat. Můžete bolu zavěsit nad miminko do postýlky, všít do oblíbené hračky, zavěsit na manducu či kočárek. Rolničku lze uchovat dítěti na památku nebo i nadále Bolu nosit jako vkusný a originální šperk.

Kromě toho má Mexická bola přinášet těhotným maminkám a jejich miminkám štěstí a zahánět negativní energie. Bola se též doporučuje na správné přetočení miminka v bříšku.

Tato těhotenská rolnička je úžasný doplněk, který zdůrazní Vaše rostoucí bříško a nenechá nikoho na pochybách, že pod srdíčkem nosíte miminko. Zvonění Boly působí velmi uklidňujícím dojmem, vyrovnává energie v těle a pomáhá harmonizovat čakry. Zvuk není nijak rušivý, je naopak velmi příjemný. Jemné zvonění nijak neobtěžuje, neruší okolí, rolnička zvoní pouze v oblasti Vašeho bříška.

Jedná se o krásný dárek, který pak dítěti zůstává po celý život např. jako talisman nebo jako krásná vzpomínka pro maminku na těhotenství.

Součástí Luxusní mexické boly je černá šňůrka, která je zdobena různobarevnými murano korálky a tibetským stříbrem, které mexické bole dodávají magické kouzlo jedinečnosti.

Bola je složena z uzavíratelné kovové klícky, do které je vložena barevná kulička o velikosti 16 mm s minixylofonem.

Jedná se o nové zboží, nikdy nenošené! Přiložená reálná fota bříšek jsou od spokojených těhulek.

Každá bola je dárkově zabalena v sáčku z organzy. Je tedy vhodná i jako pěkný originální dárek pro těhotnou manželku, přítelkyni, dceru, kamarádku, pro kolegyni v práci, která oficiálně oznámila své těhotenství apod…

Šperk je též vhodný jako doplněk na profi focení těhotenského bříška.

K dispozici mám také klasické jednoduché boly (klícku s vnitřní kuličkou vč. černé šňůrky, taktéže dárkově baleno v sáčku z organzy, za nižší cenu. Různé druhy a barvy vnitřních kuliček na výběr.)


Způsob dopravy: (Česká pošta)

  • Doporučená zásilka (zboží odesílám obratem, ještě ten den, kdy se platba připíše na účet, většinou do 2 dnů od odeslání u Vás) … 58 Kč
  • Dobírka … 100 Kč
  • Po předchozí dohodě možný osobní odběr Brno

Možné zaslání zboží také na Slovensko:

  • při platbě na účet … poštovné 110 Kč
  • při dobírce … poštovné 150 Kč.

Své rolničky zasílám balené v ochranné bublinkové folii, aby se zabránilo případnému poškození při přepravě.
K zásilce přidávám letáček s informací o Mexické bole.

Po odeslání zboží, zasílám podací číslo doporučené zásilky, pro případné sledování přepravy na stránkách České pošty.


Závěrem, bych chtěla poděkovat všem milým lidem a těhulkám, které jsou s rolničkami odemne spokojeny. (Inzeruji na více místech).
Mám radost, že se Vám moje originální dílka líbí a zároveň, že víc a víc těhulek nosí právě tyto zmiňované rolničky, které mají především kladný vliv na miminka a zároveň je to pravdu krásný doplněk :-)

Pohlaďte bříška :-)
s pozdravem Hanka P.
Možno mne kontaktovat i FC stránce Mexická bola, kde mám více fotografii nebo na stránce www.mexicka-bola-pro-tehotne-zeny-webnode.cz

Zaslání zprávy autorce  (skrýt formulář)

Pomocí tohoto formuláře můžete autorce ihned a pohodlně zaslat libovolnou zprávu.

E-mail:
Heslo:

Jste také šikulka? Zaregistrujte se a vložte svá díla!

Kalendář akcí

Žádné aktuální akce.

Všechny události

Představujeme autory

Autor Dřevo hrou

Jeho vystavená díla

Všechna jeho díla (5)

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru