Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Lidová tvořivost / SOUTĚŽ ! SOUTĚŽ ! SOUTĚŽ!

 Stránka Stránka 1 z 2:  1  2  »» 
Oldřich Pokorný
Člen
#1 | Zasláno: 20. 11. 2012 20:46 | Změnil(a): Oldřich Pokorný
Vyhlašuji soutěž o nejaktivnější šikulku :)

1.cena - 1 rok prémiového účtu zdarma
2. cena - Půl roku prémiového účtu zdarma
3. cena - 3 měsíce prémiového účtu zdarma

Hodnocené aktivity:
Umístění naší ikonky na jiné stránky.....................5 bod
Registrace nové šikulky na vaše doporučení..........2 body
Napsání článku do rubriky "Jak na to"...................5 body
Správná odpověď v soutěži................................1 bod

Umístění naší ikonky na jiné stránky - kód ikonky naleznete v rubrice "Odkazy" O umístění i konky mně informujte vzkazem v tomto tématu.
Registrace nové šikulky na vaše doporučení - Počítá se nová registrace, kdy pozvaná šikulka vloží 4 obrázky svých prací a zanechá v tomto tématu vzkaz, na čí doporučení se zaregistrovala
Napsání článku do rubriky "Jak na to" - Článek musí být originál, ne opsaný. Bližší info v rubrice "Jak na to"
Správná odpověď v soutěži - počítají se jen správné odpovědi na soutěžní otázku. Soutěže si lze otevřít kliknutím na "Soutěž", hned pod přihlašovacím okénkem. Body se připočítávají po ukončení soutěže.

Soutěž bude ukončena 31.12. 2012 o půlnoci
Oldřich Pokorný
Člen
#2 | Zasláno: 21. 11. 2012 13:08
Prozatím vede paní Jana Kothánková která získala 5 bodů za umístění naší ikonky na své stránky.
Kristýna Halířová
Člen
#3 | Zasláno: 21. 11. 2012 19:53
Tak se mi povedlo umístit ikonku na můj e-shop. Je to sice trošku složitější, ale přišla jsem na to a snad to bude stačit :-)
Kristýna Halířová
Člen
#4 | Zasláno: 21. 11. 2012 20:04
Pane Pokorný, moc nechápu článek do rubriky "Jak na to", aspoň co se týče mé tvorby...poraďte mi trošku ,co si pod tím představit, co bych mohla do toho článku psát..:-)
Oldřich Pokorný
Člen
#5 | Zasláno: 21. 11. 2012 21:56
Kristýna Halířová
Nejdřív díky za umístění ikonky :). K těm článkům - Určitě sem občas zabrousí někdo, komu se vaše práce líbí a chtěl by to taky zkusit. Ale neví jak na to, jak začít. Proto by uvítal jakoukoli radu. Nebo pro ty, co už něco umí, lze zveřejňovat návody, postupu pro určitý výrobek. Hezké návody, které by mohly posloužit pro představu, jsou třeba tady :
http://koralky.pokladnicka.cz/?q=medov%C3%BD-polibek-n%C3%A1vod

Prostě rady "Jak na to" :)
Kristýna Halířová
Člen
#6 | Zasláno: 21. 11. 2012 21:59
Děkuji :-)
Dana Machatová
Člen
#7 | Zasláno: 23. 11. 2012 17:22
Zaregistrovala jsem se na doporučení mé dcery Kristýny Halířové
Oldřich Pokorný
Člen
#8 | Zasláno: 25. 11. 2012 09:14
Tak jsem přidal do bodovaných aktivit ještě správnou odpověď v soutěži. Ty najdete na úvodní straně v sekci "Soutěže"
Marie Findová
Člen
#9 | Zasláno: 25. 11. 2012 13:53
Dobrý den pane Pokorný, umístila jsem ikonu na svých stránkách - www.kabelky-findova.com. Findová Marie
Oldřich Pokorný
Člen
#10 | Zasláno: 25. 11. 2012 16:02
Marie Findová
OK, děkuji.
Současný stav soutěže:
1. Kristýna Halířová 8 bodů
2. Marie Findová 6 bodů
3. Jana Kothánová 5 bodů
Kristýna Halířová
Člen
#11 | Zasláno: 27. 11. 2012 12:32
Pane Pokorný, prosím jak to teď bude pokračovat po skončení soutěže, co jsem založila, dneska končí. Jak se dozvím, kdo vyhrál a komu mám poslat růžičku?
Oldřich Pokorný
Člen
#12 | Zasláno: 27. 11. 2012 13:22
Soutěž končí o půlnoci, ráno vám zašlu e-mail výherce a zároveň pošlu vaši e-mailovou adresu výherci. On, nebo ona se vám ozve :)
Přeji hezký den
Pokorný
Kristýna Halířová
Člen
#13 | Zasláno: 27. 11. 2012 13:49
Děkuji za rychlou odpověď :-)
Oldřich Pokorný
Člen
#14 | Zasláno: 1. 1. 2013 23:05
Přeji všem šikulkám zdraví, štěstí a pohodu v roce 2013
Soutěž o nejaktivnější šikulku vyhrály dámy Kristýna Halířová a Marie Findová, které měly stejný počet bodů. Protože jsem nechtěl některou z nich poškodit losováním, připsal jsem oběma 1 cenu, tedy 1 rok prémiového účtu zdarma. Na 3 místě se umístila paní Hana Ulrichová, které jsem připsal 3 měsíce. Blahopřeji všem třem výherkyním
Kristýna Halířová
Člen
#15 | Zasláno: 3. 1. 2013 16:29
Jé to je fajn :-)...děkuji a blahopřeji spoluvýherkyním :-)
 Stránka Stránka 1 z 2:  1  2  »» 

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru