Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Lidová tvořivost / O všem možném

 Stránka Stránka 3 z 4:  ««  1  2  3  4  »» 
Kristýna Halířová
Člen
#31 | Zasláno: 20. 11. 2012 11:36
Přesně tak :-) Taky bych nějak přidala, ale nejsem schopná si žádný vtip zapamatovat...
Anna Mikesková
Člen
#32 | Zasláno: 22. 11. 2012 22:38
Všimla jsem si zajímavé věci. Pokud se založí nové forum tak ta starší spí.
Oldřich Pokorný
Člen
#33 | Zasláno: 22. 11. 2012 22:43
Anna Mikesková
Nebýt vás a paní Kristýnky tak tady spí úplně všechno :) :) Asi se tu nějaká Růženka píchla :)
Anna Mikesková
Člen
#34 | Zasláno: 23. 11. 2012 08:17
No jo. Vánoce jsou za dveřama
Kristýna Halířová
Člen
#35 | Zasláno: 23. 11. 2012 09:22
Ani mi to Aničko nepřipomínej,...dárky žádný, o úklidu nemluvě. Asi to nebudu letos nijak prožívat, něco málo s dětma upečeme, uklidíme na co bude čas, aby se Ježišek nelekl a pojmeme to pohodově a v klidu :-)

Růženka nejsem, ale prsty mám od drátku popíchané až až :-)
Anna Mikesková
Člen
#36 | Zasláno: 23. 11. 2012 15:57
Já se dnes nasmála. Byla u nás dvouletá vnučka. Dotáhla do kuchyně telefonní seznam, nahnala jorkšírku a prý Čiki čti a bejle. A než jsme se nadáli Čika vejrala do seznamu a na šňupáku moje brýle. Škoda, že jsem neměla po ruce foťák. A jak kocorek Matýsek slyšel mňau de je. Tak se snažil udělat neviditelný. dařilo se mu to po tu dobu co si Čika četla seznam. Pak už musel dělat am.Ještě že mám takové hodné zvířátka. za Terku by dali aj život. Ale nikdy je nenecháváme aby s ní byli sami. Člověk neví co jim udělá a pak následky bývají hrozné.
Kristýna Halířová
Člen
#37 | Zasláno: 23. 11. 2012 18:00
To by byla krásná fotečka :-)...my pejska zatím nemáme, byl by chudák, když jsme celý den pryč, práce,škola...možná do budoucna, až bude syn chodit dřív ze školy..
Oldřich Pokorný
Člen
#38 | Zasláno: 23. 11. 2012 19:46
Zubař se ptal klučiny na křesle : Umíš už počítat ?
Jo.
Tak počítej s tím, že to bude bolet
Anna Mikesková
Člen
#39 | Zasláno: 23. 11. 2012 19:51
Snad nebude vadit, když přidám jeden kapánek drsnější. Ale tohle si nemůžu nechat pro sebe.
Učitel se ptá dětí ve třídě, čím chtějí být, až vyrostou.
Přihlásí se Pepíček a říká:
"Chci být miliardář, budu členem nejluxusnějších a nejdražších klubů, budu mít nejkrásnější šlapku na světě.
Dám jí BMW, milión dolarů, byt na Manhattanu, sídlo v Paríži, zlatou Visa kartu, a milovat se s ní budu třikrát denně."
Učitel, neví, co má na to říci, a tak vyvolává další děti.
" A Ty, Mařenko?"
"Já chci být Pepíčkova šlapka"
Oldřich Pokorný
Člen
#40 | Zasláno: 23. 11. 2012 19:51
Čím muži nejraději zahrnují ženy :
Milenky láskou, manželku květinami a tchýni hlínou
Oldřich Pokorný
Člen
#41 | Zasláno: 23. 11. 2012 19:53
Anna Mikesková
:):):)
Anna Mikesková
Člen
#42 | Zasláno: 23. 11. 2012 20:54
A jéj tak já už asi budu zahrnuta hlínou :)
Kristýna Halířová
Člen
#43 | Zasláno: 23. 11. 2012 21:09
Přijde chlap z práce,otevře pivko zapne telku,dá nohy na stůl...a najednou uslyší zvonek,jde otevřít a tam TCHYNĚ S KUFRAMA! Tak se ptá:Maminko,na jak dlouho tady u nás pobydete?No,jak dlouho mě budete chtít,né.A chlápek se usměje a říká:A to si ani kafe nedáte?
Anna Mikesková
Člen
#44 | Zasláno: 23. 11. 2012 21:33
Policajt se večer dívá na televizi. Vyjde na balkon podívá se k nebi a zavzdychá toje dálka, to je dálka. Za chvíli zase. Když to tak udělá popáté manželka se ho ptá proč to dělá. No šéf říkal, že pojedeme na měsíc na školení. To je dálka, to je dálka.
Kristýna Halířová
Člen
#45 | Zasláno: 27. 11. 2012 12:29
Tak si představte, že doma po večerech jen korálkuju a korálkuju a nějak mi tam přetéká koš s prádlem na žehlení...chtělo by to nějakou dobrou duši, která by to vyžehlila, mě se do toho tak nechceee :-((( a ještě s tou starou žehličkou,co pořád jen teče, napařuje i když nemá...hmm, asi si budu muset napsat ježíškovi, jestli už není pozdě :-)
 Stránka Stránka 3 z 4:  ««  1  2  3  4  »» 

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru