Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Lidová tvořivost / O všem možném

 Stránka Stránka 1 z 4:  1  2  3  4  »» 
Oldřich Pokorný
Člen
#1 | Zasláno: 10. 11. 2012 21:16
Všeobecné povídání
Kristýna Halířová
Člen
#2 | Zasláno: 12. 11. 2012 19:49
Tak tvořilky, jaké dáme téma? Já tvořím jak divá a ještě se pracuje na novém e-shopu, snad bude brzy zprovozněný. Vystavujete svá díla jen tady na České tvorbě, nebo ještě někde jinde?
Anna Mikesková
Člen
#3 | Zasláno: 12. 11. 2012 20:00
Kristýnko, já taky pletu. nyní do prvého musím olést čtyři dost velké truhlíčky na kytičky. Chce to na vánoční výzdobu, taky jsem slíbila udělat dvě krabičky s víkem a nějaké adventní věnečky. sice marodím, ale každý druhý den musím na rehabku a k tomu ještě kontrola u lékaře atd... Den je krátký
Kristýna Halířová
Člen
#4 | Zasláno: 14. 11. 2012 12:20
Jj, taky mi někdy přijde, že 24 hodin je málo. Teď si k tomu každý večer tak v osm sednu (když obstarám rodinu) a končím kolem půlnoci. Pak nemám v práci od rána zívat a dopovat se litrem kafe. Ale já už to mám tak, že i když bych si šla v deset lehnout, tak stejně dřív neusnu...
Anna Mikesková
Člen
#5 | Zasláno: 14. 11. 2012 12:42
No já dnes byla na ortopedii a zase další dva týdny rehabka a pokud se ani potom koleno nebude ohýbat tak jak má. Tak bude šmik šmik. Ale já ho prevíta určitě donutím aby bylo poslušné
Anna Mikesková
Člen
#6 | Zasláno: 14. 11. 2012 13:43
Děvčata, vánoce jsou za dveřma, tak jeden recept na pečení cukroví.
Ukliď z linky umatlané skleničky, lego a papíry od bonbónů. Připrav si suroviny, vylouskej ořechy, odměř mouku a cukr. Vyndej z mouky puzzle. Odežeň děti a umyj z nich mouku.Vezmi vejce. Podej manželovi pivo. Vrať se, odežeň děti, utři rozbitá vejce, vytáhni jiná a vyklepni je do mísy. Zvedni telefon. Odežeň děti,vymeť střepy z mísy, vytři podlahu, vezmi jinou mísu a zadělej nové těsto. Najdi rum, odlej rum manželovi. Odežeň děti, umyj z nich těsto. Plech vytři tukem. Podej manželovi tlačenku. Vrať se, sundej z plechu ořechové skořápky . Podej manželovi noviny. Vrať se, vyžeň psa dojídající zbytek těsta. Zavolej veterináře. Vezmi si prášek. Umyj podlahu,stůl, židle, nádobí, ledničku, sporák, děti i psa. Vypni troubu a vypij rum. Cukroví zajdi koupit a nebo řekneme babičkám a maminkám:-))))
Oldřich Pokorný
Člen
#7 | Zasláno: 14. 11. 2012 17:14
Anna Mikesková
Tak to je přesně moje představa o přípravách na vánoce :) :) jen ještě někde najít ochotnou cukrářku :):)
Kristýna Halířová
Člen
#8 | Zasláno: 14. 11. 2012 18:14
:-))) tak to trefné...oba příspěvky :-)
Anna Mikesková
Člen
#9 | Zasláno: 15. 11. 2012 09:10
Tak jsem si kusila zasoutěžit. A těším se na další soutěž
Kristýna Halířová
Člen
#10 | Zasláno: 15. 11. 2012 12:50
Taky jsem už odpověď poslala :-)
Oldřich Pokorný
Člen
#11 | Zasláno: 15. 11. 2012 14:20
Budou :) už na tom pracuji :), ale můžete i samy soutěž zadat :) Tedy Kristýnka - ta má stránky, kde by si soutěží zvýšila návštěvnost. Nějakou drobnůstku ze své tvorby dát jako cenu a ostatní si o ni rádi zasoutěží :)
Anna Mikesková
Člen
#12 | Zasláno: 15. 11. 2012 21:00
No já nemám stránky, ale mám něco do soutěže. knížečku humorných povídek v našem nářečí.
Kristýna Halířová
Člen
#13 | Zasláno: 15. 11. 2012 22:00
To zní zajímavě :-)
Oldřich Pokorný
Člen
#14 | Zasláno: 15. 11. 2012 23:38
Tak to dejte dohromady :)
Kristýna Halířová
Člen
#15 | Zasláno: 16. 11. 2012 07:19
Pane Pokorný, když něco vymyslím, jak to mám udělat? :-)
 Stránka Stránka 1 z 4:  1  2  3  4  »» 

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru