Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Lidová tvořivost / O tomto webu

 Stránka Stránka 1 z 2:  1  2  »» 
Oldřich Pokorný
Člen
#1 | Zasláno: 1. 11. 2012 23:58
Zde můžete psát své návrhy na různá vylepšení tohoto webu.
Anna Mikesková
Člen
#2 | Zasláno: 2. 11. 2012 09:22
měla bych první návrh.Určitě pro většinu nás tohle není první web, kde máme své výrobky. Ale bylo by třeba dobré hodnotit zboží, které se nám líbí. Třeba mu dát srdíčka, hvězdičky nebo plus. Prostě aby bylo vidět, že se to zboží. Určitě nechci kopírovat určitý web, ale myslím si, že by to nebylo na škodu.
Návštěvník
#3 | Zasláno: 2. 11. 2012 11:09
Anna Mikesková
O tom jsme již přemýšleli, hodnocení mělo vzniknout současně s přidáváním komentářů Ale nakonec jsme to odložili z několika důvodů:
1.)Hvězdičky, tak jak jsou dělané, většinou zobrazují oblíbenost v procentech. Takže když vložím obrázek a hned si ho pochválím, bude mít plný počet do té doby, než mně ho někdo pohaní.
2.) Pokud by mohli hodnotit jen registrovaní uživatelé, bylo by těch hodnocení málo, pokud by mohli hodnotit i návštěvníci, nedá se uhlídat, aby tam někdo nenaklikal spousty plusů nebo mínusů.
Takže když to shrneme, je to sice hezká ozdoba, ale nějakou vypovídací hodnotu to nemá. Nikde, nejen u nás. To ale neznamená, že bychom se k tomu nemohli v budoucnu vrátit. Prozatím je třeba dodělat ještě důležitější věci a Marek, (programátor), má ještě jiné úkoly, takže se nemůže české tvorbě moc věnovat a jsem rád, když ho ukecám, aby si na nás chvilku našel.
Oldřich Pokorný
Člen
#4 | Zasláno: 2. 11. 2012 11:11
Návštěvník
To jsem psal já, ale zapomněl jsem se přihlásit :)
Anna Mikesková
Člen
#5 | Zasláno: 2. 11. 2012 15:07
Samozřejmě je jasné, že všechno nejde hned a že věci jsou daleko složitější než vypadají.
Oldřich Pokorný
Člen
#6 | Zasláno: 5. 11. 2012 19:37
Dobrý večer, dámy poraďte - jak tento obor nazvat ? Když se to jmenovalo "lidová tvořivost" tak se to některým lidem nelíbilo, výtvarná řemesla některé činnosti taky nejsou, poraďte název, který by vystihoval to, co se tady vystavuje ?
Anna Mikesková
Člen
#7 | Zasláno: 5. 11. 2012 22:14
A co takhle, ,,Šikovné ručičky ,, a nebo ,, tvoření pro radost ,, no třeba ještě někoho napadne něco lepšího
Oldřich Pokorný
Člen
#8 | Zasláno: 5. 11. 2012 23:34
To "tvoření pro radost" je dobrý nápad, uvidíme, jestli ještě někdo poradí, třeba vymyslí ještě něco lepšího :)
Anna Mikesková
Člen
#9 | Zasláno: 6. 11. 2012 07:52
Samozřejmě. A co takhle vyhlásit soutěž o název?
Oldřich Pokorný
Člen
#10 | Zasláno: 6. 11. 2012 10:26
Anna Mikesková
To by jsme soutěžili asi sami dva :) Ostatní dámy jsou nějaké zamlklé :) Dopadly na ně chmury podzimu :)
Anna Mikesková
Člen
#11 | Zasláno: 6. 11. 2012 11:48
Myslíte? Snad se to tady rozjede. Možná kdyby se to dalo jako upotávka na web a ne na forum tak by to šlo. Soutěže táhnou. dala bych do soutěže knížku mých humorných povídek.
Kristýna Halířová
Člen
#12 | Zasláno: 6. 11. 2012 12:52
Na mě chmury nepadly, ale nějak nestíhám :-) Vánoce se blíží a tvořeního je čím dál víc. Mě se líbí taky oba navrhované, i když "šikovné ručičky" asi víc :-)
Oldřich Pokorný
Člen
#13 | Zasláno: 10. 11. 2012 21:15
Dobrý večer dámy, nechci dělat nějakého drába, proto jen smutně prosím, ručky spínám...
Prozatím je zde témat a příspěvků málo, takže není žádný problém, ale v budoucnu by se v tom nevyznal ani čert. Zkuste prosím do témat vkládat jen to, co se týká tématu. Pro běžné starosti a povídání, fotky dětí a manželů atd jsem vám založil téma "O všem možném". Doufám, že to pochopíte a nebudete se na mně kvůli tomu zlobit :)
Anna Mikesková
Člen
#14 | Zasláno: 11. 11. 2012 13:30
Samozřejmě, že se zlobit nebudeme.
Hana Plšková
Člen
#15 | Zasláno: 26. 4. 2013 23:57
Dobrý den.
Ručně zpracovávám živočišná vlákna do podoby materiálu, např. příze k dalšímu použití. Nevím do jaké kategorie takový výrobek zařadit. Nebo jestli by nešlo přidat novou kategorii. Třeba "přírodní materiál".
 Stránka Stránka 1 z 2:  1  2  »» 

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru