Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Lidová tvořivost / Rozjíždíme se

 Stránka Stránka 4 z 5:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Dobromila Bábíčková
Člen
#46 | Zasláno: 14. 1. 2013 22:20
Dovolte abych se taky představila,jmenuji se Dobromila a jsem z Moravy-ze slovácka.Ráda ozdobně balím dárky,pletu z pedigu a naučila sem to i manžela. ten se dal na oplétání gemižonů. Taky ráda šiju patchwork. A když mne chytne jak já říkám-blbá-tak vydržím šít i do rána.Jinak máme doma malou minigalerii,kde prodáváme keramiku mé švagrové a taky pořádáme různé výstavy.Ráda se s některými z vás domluvím a něco spácháme :)) Jste tady totiž moc všichni šikovní. Jo a taky jsem už babička! Mám 2 vnučky! Jedna má 4 a druhá 2 roky a já mám 56let.

Přiložený soubor: P1220089.JPG

Dobromila Bábíčková
Člen
#47 | Zasláno: 14. 1. 2013 22:23
Tak to je deka kterou sem šila pro svou dceru do Itálie. Chtěla něco na památku po babičce která nám umřela,tak sem jí ušila deku ze suknic z kroje které babička nosila.Deka jí udělala ohromnou radost-i slzička ukápla.

Přiložený soubor: 2012-04-16 18.49.24.jpg

Kristýna Halířová
Člen
#48 | Zasláno: 19. 1. 2013 11:57
Dobromila Bábíčková

Jste moc šikovná :-) já nejsem s jehlou a nití kamarád :-)
Zita Hofierková
Člen
#49 | Zasláno: 22. 1. 2013 07:25
Dobrý den,tak vidím,že představování a diskuse jsou pěkně rozjeté.
Tak se do toho taky trochu pustím.Stránky jsem objevila náhodou,jak jsem se zase proplétala na internetu a něco hledala.A moc děkuji a obdivuji zakladatele,že si dají tu práci a takhle se snaží pro ostatní.....
Chtěla jsem napsat,že mám 45,ale děti mi tuhle větu zkritizovaly,že to není správně česky,takže snad je mi 45..?Bydlím u Prahy s mýma holkami(18 a 21)-jsou už dospělé,ale ještě ne samostatné(studují).Jejich odchodu se tak trochu bojím a taky se tak trochu těším.Asi vy,které jste to už zažily, víte o čem mluvím...

Chytilo mě platení z papíru(taky náhodou) někdy v roce 2010,úplně mě dostalo,co se z něho dá udělat. A tak zkouším a pletu(večer po práci a domácnosti).Taky se moc ráda hýbu-nejvíc kolo a běh.K tomu občas naše zahrádka a pes.Nevím,co tady napsat,psát o sobě je těžké....

Takže krádný den všem,Zita
Renata Horvátová
Člen
#50 | Zasláno: 24. 1. 2013 14:42 | Změnil(a): Renata Horvátová
Dobrý den, děkuji panu Pokornému za pozvání. Jmenuji se Renata, v brzku mi bude 44 let. Mám dvě odrostlé děti a ráda se věnuji ručním pracem a tvoření. Navíc se mi poštěstilo, že pracuji v obchodě s potřebami pro kreativní tvoření, takže mám neustálé nutkání vše nové alespoň vyzkoušet :-) Největším koníčkem je pro mě pletení z pedigu.
Oldřich Pokorný
Člen
#51 | Zasláno: 27. 1. 2013 00:54
Ať se vám všem nově příchozím zde líbí :)
Anna Mikesková
Člen
#52 | Zasláno: 29. 1. 2013 16:21
Dobrý den. No já tady čaruji od začátku stránek, jen v poslední době se vyskytlo pár věcí, kvůli kterým jsem musela PC odsunout stranou. Ale teď už to snad bude lepší. Takže vítám všechny nově příchozí a jen ve zkratce. Pocházím moravského Slovácka. Učaerovalo mě papírové pletení. Jen teď se trochu víc věnuji háčku a jehlicím. Mám 5ě let, tři dospělé synátory, dvouletou vnučku, jorkšírku, a perského kocourka.
Alena Škramovská
Člen
#53 | Zasláno: 29. 1. 2013 17:28
Dobrý den, i já se konečně dostávám k tomu abych se představila. Jmenuji se Alena a bydlím v Ústí nad. Labem. Mým velkým koníčkem je decoupage ... prakticky si bez této činnosti nedovedu život představit :-))
Tvořím již 4 roky, také jsem zkoušela pletení z papíru ale dále než k věnečkům jsem se nedostala ... ubrouskovka vítězí :-)
Jinak s mým rybaříme, pár pěkných kousků mi uvízlo na háčku, největší radost mám z candáta 88 cm.
přeji vám všem krásné tvořeníčko. Alena
Alena Škramovská
Člen
#54 | Zasláno: 29. 1. 2013 17:30
Dobromila Bábíčková
nádherná práce, jste šikulka. To bych nesvedla. Alena
Katrin Severová
Člen
#55 | Zasláno: 29. 1. 2013 18:10
Zdravím všechny,
jak tak koukám tak jsem tu pomalu asi nejmladší že?
Nejdříve bych chtěla poděkovat za mail s pozváním na tuto stránku a abych se představila mé jméno je Katrin, je mi 28 let, bydlím kousek od Ústí nad Orlicí a mým koníčkem je vlastně tak od každého trochu :-) Ráda maluju ( myslím že už jsem malovala snad na vše ať dřevo, zdi, vařečky...), taky mě baví práce se dřevem a poslední dobou zkouším i ubrouskovou techniku...
Je to pro mě takový relax. Jestli mi to jde nebo ne nemůžu já sama posoudit, hlavní je že mě to baví a to mi stačí

Přiložený soubor: CIMG6569.JPG

Kristýna Halířová
Člen
#56 | Zasláno: 30. 1. 2013 14:28
Taky vítám nově příchozí, jsem tu stejně dlouho asi jako Anička. Katrin, nádherně malujete. Já malovat neumím, vždy, když hrajeme hru, kde se malují předměty a ostatní je mají hádat, tak to je strašně legrační, protože málokdy to poznaji :-))
Oldřich Pokorný
Člen
#57 | Zasláno: 31. 1. 2013 19:26
Přeji hezký večer. Pro ty, které rády malují, nebo které by chtěly malovat jeden tip - Na úvodní straně, v sekci "Výtvarné potřeby" nabízí pan Michalica volně ke stažení e-knížku "Olejomalba krok za krokem" . Takže pokud by jste měly zájem, můžete si ji stáhnout :)
Anna Mikesková
Člen
#58 | Zasláno: 1. 2. 2013 05:28
Dobré brzké ráno. Včera pro mě byl nejhorší den. Nečekaně mě odešla moje maminka měla72. let. Od března 2011 je to již čtvrtý pohřeb co zařizuji. To zemřel nečekaně tcchán, pak v srpnu po krátké nemoci můj tatínek. V červnu vloni jsme dělali pohřeb tchýni a teď ten nejdražší člověk maminka. Ve středu jsem byla u ní, pořád říkala že tu musí být dlouho kvůli dvěma pravnučkám a na druhý den nám zemře.
Kristýna Halířová
Člen
#59 | Zasláno: 1. 2. 2013 17:20
Aničko, to je smutné. Upřímnou soustrast..
Katrin Severová
Člen
#60 | Zasláno: 6. 2. 2013 12:02
Kristýna Halířová
jé děkuji za pochvalu, jsem spíš takový samouk, jako ve všem :-)
Já zse obdivuju lidi kteří jsou šikovní na jiné ruční práce, ať je to šití, háčkování, pletení.... Asi bych to měla mít někde v genech jelikož praděda byl krejčí, mamka je krejčová ale já jsem na to úplný antitalent a tak to máme u nás ty práce rozdělené....
 Stránka Stránka 4 z 5:  ««  1  2  3  4  5  »» 

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru