Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Lidová tvořivost / Rozjíždíme se

 Stránka Stránka 3 z 5:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Anna Mikesková
Člen
#31 | Zasláno: 29. 10. 2012 14:40
Kristýnko, já jsem v únoru omdlela v práci a měla jsem díky tomu otřes mozku a podvrtnuté pravé zápěstí. Ruku v ortéze. Po dvou dnech mě pustili z nemocnice a já zkoušela plést i háčkovat i s rukou v orteze. šlo to. Když mě sundali ortezu, tak tam byla stará lékařka a říká mě. Víte co vám poradím na rozcvičení abyste nemusela na rehabku? Sežeňte si nějaké klubko, jehlice a každý den zkuste pár oček. No já si v duchu řekla. Kdyby jsi věděla, že jsem s rukou v ortéze za dva týdny upletla čtyři šály, tak bys mě to neradila. ale je fakt, že na rehabku jsem nemusela. Bohužel na koleno to nepomáhá, ale zase se zabavím.
Kristýna Halířová
Člen
#32 | Zasláno: 30. 10. 2012 07:38
To jsi číslo :-) .. mě to rameno občas pobolívá i teď, ještě mi mají vyndavat dráty, ale pak už to snad bude lepší a i rehabilitace půjde rychleji.
Fotky se mi moc nezdařily, buď jsou rozmazané, nebo se odráží stíny, budu zkoušet dál...
Anna Mikesková
Člen
#33 | Zasláno: 30. 10. 2012 08:30
Ach jo. To focení. To je pro mě ze všeho nejhorší.Kámoška má fotoatelier a tak ji sem tam něco šupnu, ale nechci ji zbytečně otravovat. Její manžel mě vždy dává školení o focení a jediné je co si pamatuju, že světlo má padat z boku a není dobré ostré slunko a šero a je lepší fotit venku. Ale moje fotky jsou vždy ubohé.
Kristýna Halířová
Člen
#34 | Zasláno: 30. 10. 2012 10:10
Tak to mi asi nezbyde nic jiného, než kytičky dovléct ven, ale už vidím, jak všichni sousedi z paneláku koukají z oken, co to tam provádím :-)
Anna Mikesková
Člen
#35 | Zasláno: 30. 10. 2012 18:41
My máme naštěstí domek řadovku a myslím si, že sousedé taky mají divadlo, když na stromky věším šály, kocoura strkám do papírové boty atd... :)
Kristýna Halířová
Člen
#36 | Zasláno: 1. 11. 2012 11:32
Ale fotky máš pěkné, kdyby se mi to taky tak povedlo, byla bych spokojená :-)...asi to "divadlo pro sousedy" nechám na víkend a budu doufat, že nebude pršet, sněžit a co já vím ...
Anna Mikesková
Člen
#37 | Zasláno: 1. 11. 2012 13:02
No mě se ty moje fotky moc nelíbí. Teď mám taky udělané nějaké věci a není to kde vyfotit. a mám pěknou černou čepičku a nedokážu ju vyfotit, tak ji po neděli veznu k profíkovi. Ono se dá fotit i doma u okna, ale musí být opravdu z boku.
Oldřich Pokorný
Člen
#38 | Zasláno: 1. 11. 2012 14:58
Tak dámy, komentáře u výrobků tam máte :) A k té vaší debatě o fotkách - nejsem odborník, ale není lepší si stáhnout nějaký software na úpravu fotek a ty si v klidu v PC upravit ?
Anna Mikesková
Člen
#39 | Zasláno: 1. 11. 2012 17:12
Já m ám picasu, a fotofiltre. tam se dá upravit upravuju je tam, ale ono to musí být taky dobře nafocené. Když se to špatně nafotí, tak to ani po úpravě není ono. Tyhle zdarma mají jen základní funkce. Chtěla jsem se naučit retušovat, že bych pomáhala kámošce, al ety profi programi stojí 20 tisíc plus. Ale výsledek pak stojí za to. Tohle je fotka od profíka. no jo. Ono se jinak fotí foťáčkem za pár korun nebo foťákem za desetitisíce.

Přiložený soubor: _DSC1307.jpg

Oldřich Pokorný
Člen
#40 | Zasláno: 1. 11. 2012 19:16
Anna Mikesková
S tím si nelamte hlavu, fotograf umí udělat fotografie, ale zase neumí uplést čepičku :)
Kristýna Halířová
Člen
#41 | Zasláno: 1. 11. 2012 21:58
Program taky mám, ale jak píše Anička, když se to špatně vyfotí, tak program nepomůže...
Kristýna Halířová
Člen
#42 | Zasláno: 1. 11. 2012 22:08
Tak komentáře fungují, moc děkujeme :-)
Anna Mikesková
Člen
#43 | Zasláno: 1. 11. 2012 22:59
Díky za komentáře. pane Pokorný, co kdybyste založil forum a my tam mohli psát své nápady na vylepšení. Jasný, že bychom vám je nevnucovali.Prostě jen je napsali a záleželo by na Vás jestli je budete chtít uskutečnit. Taky vím, že ne všechny nápady se dají technicky uskutečnit. Prostě bysme napsali jen co bysme na stránkách uvítali.
Anna Mikesková
Člen
#44 | Zasláno: 8. 11. 2012 21:38
Děvčata, já dnes zažila šok. Ještě teď je mě z toho zle. Máme čtyřletou jorkšírku. Já jí říkám, že tak rozmazlený pes jak ona neexistuje. Ona je prostě člen rodiny. Dnes u našeho vlítla pod auto. Naštěstí řidič okamžitě zastavil a z pod auta vyběhla Čikinka úplně v pořádku. Jen se třepala strachy. No já ji nemohla ani vynadat. Jen jsem ji dlachmala v náručí a brečela.Ještě že to tak dopadlo. Nedovedu si představit, že bych ji neměla
Kristýna Halířová
Člen
#45 | Zasláno: 10. 11. 2012 18:48
Tak to bylo velké štěstí, asi to je překná raubířka, co? Hlavně, že to takhle dopadlo.
 Stránka Stránka 3 z 5:  ««  1  2  3  4  5  »» 

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru