Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Lidová tvořivost / Rozjíždíme se

 Stránka Stránka 2 z 5:  ««  1  2  3  4  5  »» 
Kristýna Halířová
Člen
#16 | Zasláno: 25. 10. 2012 21:59
Ahoj, odkaz na stránky mi přišel meilem a moc za něj děkuji :-) Je tu plno šikovných lidiček a krásných věcí, tak se přidávám se svým koníčkem a tím jsou korálky. Občas si udělám nějaký šperk, hlavně na náušnice jsem "ulítlá", ale spíš se věnuji kytičkám :-)
Ludmila Polášková
Člen
#17 | Zasláno: 27. 10. 2012 14:41
Na tyto stránky mě pozvala Anička Mikeskova.Dělám hlavně šité věci v kombinaci se strojovou výšivkou.Občas i něco uháčkuju,či sem tam ušiju nějakou tu součást našeho kroje,kde se hodně používá i ruční výšivka.Doufám,že to zde bude dobře fungovat a snad se mi někdy podaří i něco hezkého prodat.
Oldřich Pokorný
Člen
#18 | Zasláno: 27. 10. 2012 16:16
Kristýna Halířová
Ty kytičky jsou moc hezké :)
Kristýna Halířová
Člen
#19 | Zasláno: 27. 10. 2012 19:07
Oldřich Pokorný

Děkuji :-) Vzhledem k počasí, které dnes venku vládne, přibudou brzy další výtvory :-)
Anna Mikesková
Člen
#20 | Zasláno: 27. 10. 2012 22:34
Já byla i na těch prvních stránkách pana Pokorného a pak mě pozval i sem. Moc mu za to děkuji.
Anna Mikesková
Člen
#21 | Zasláno: 28. 10. 2012 11:03
Kistýnko, opravdu nádherné kytky. Škoda, že nejde pod výrobky psát komentáře.
Oldřich Pokorný
Člen
#22 | Zasláno: 28. 10. 2012 15:28
Anna Mikesková
Dámy nebojte, už se na tom pracuje, během týdne už komentáře budou :)
Oldřich Pokorný
Člen
#23 | Zasláno: 28. 10. 2012 15:31
Pokud by vás napadlo nějaké jiné vylepšení, dejte vědět. Pokud to bude technicky možné, pokusíme se je realizovat. Náš zákazník, náš pán :)
Anna Mikesková
Člen
#24 | Zasláno: 28. 10. 2012 15:33
Jé tak to je super. No jasný stránky dají práci. To není jako hop na krávu a je tele :) A budou v diskizi i nějací smajlíci?
Oldřich Pokorný
Člen
#25 | Zasláno: 28. 10. 2012 15:40
V pondělí se zeptám programátora, jestli je možné je přidat :)
Kristýna Halířová
Člen
#26 | Zasláno: 28. 10. 2012 17:08
Anna Mikesková

Aničko, moc děkuji za pochvalu. O víkendu jsem pilně tvořila, tak
sem dám brzy fotečky (až se mi je podaří nějak dobře nafotit).
Anna Mikesková
Člen
#27 | Zasláno: 28. 10. 2012 18:14
No tenhle víkend byl určitě tvořivý. Když dokonce i u nás na jižní Moravě padal sníh, tak to je co říct. Minulou neděli jsme seděli na dvoře v tričku a dnes bych tam neseděla ani v kabátě. Počasí se fakt asi zbláznilo.
Kristýna Halířová
Člen
#28 | Zasláno: 28. 10. 2012 21:44
To je pravda, skok je to dost velký a já už se týden hrabu z virózy a ne a ne se jí zbavit. U nás v Hradci taky mírně napadlo, takový poprašek, ale už je to pryč.
Anna Mikesková
Člen
#29 | Zasláno: 29. 10. 2012 08:21
Kristýnko, tak já už měsíc marodím s pochroumaným kolenem. Takže jehlice, háček a vlna nezahálí. Jen škoda, že moc nemůžu paír. Při motání ruliček nemám kde uskladnít hnátu a při zakládání dna a lakování zase musím stát. Ještě, že mám tuhle álibu jinak bych asi doma už zblbla. Když bylo pěkně nemohla jsem chodit, trď už jsem trochu pohyblivá a zase je škaredě. No, ale co člověk nadělá musí to brát tak jak to je.
Kristýna Halířová
Člen
#30 | Zasláno: 29. 10. 2012 13:32
Anna Mikesková

Aničko, to máš pravdu. Já si v květnu po pádu z kola pochroumala rameno, musela jsem mít dva měsíce ortézu a s rukou vůbec nehýbat. Nešlo dělat vůbec nic, korálky ležely schované ve skříni :-( ... Úplně Ti rozumím, byla jsem z toho na prášky už po 14ti dnech :-).
 Stránka Stránka 2 z 5:  ««  1  2  3  4  5  »» 

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru